Společnost Zako Skotnice, s.r.o., jakožto další generační nástupce Zako s.r.o., navazuje na tradici vývoje a výroby CNC strojů pro zpracování plechů různých materiálů. Příběh kumulované know how a přesný řemeslný fortel však sahá již do sedmdesátých let, kdy zakladatel společnosti p. Ing. Jaromír Puk vedl po desetiletí Aerotechnik v Kunovicích, který představoval kolébku pro vývoj jednomotorových kluzáků a vášeň k létání. Historicky se pod jeho taktovkou vyrobilo desítky letounů L–13 VIVAT v několika variantách. Ohýbací stroje ve Skotnici vyrábíme již přes 25 let a ve společnosti působí již 3. generace rodiny.

Plně se s touto DNA ztotožňujeme a máme čest pokračovat na cestě strojírenské výroby pro mezinárodní trhy s využitím moderních technologií, které trendy INDUSTRY 4.0 nabízí.

Naší filozofií je řešení zákaznických starostí na míru s customizovaným řešením tak, aby nejlépe odpovídalo jejich potřebám. Jsme závazní odvést práci tak, jako bychom vyráběli pro sebe a očekávali sami. Plně jsme si vědomi důležitosti reagovat rychle, konstruktivně a především aktivně, s tahem na požadovaný výsledek.

Rádi se podělíme o naši dlouholetou tradici a zkušenosti i v rámci Vašich projektů a budeme se společně těšit na další spolupráci v souladu s naším mottem „OHÝBÁME SVĚT!“